محصولات ما


خرید ممبر گروه سروش

افزایش رایگان ممبر گروه سروش
افزایش رایگان ممبر گروه سروش
افزایش رایگان ممبر گروه سروش

خرید ممبر گروه سروش

خرید ممبر گروه سروش ؟

چرا خرید ممبر گروه ؟ ممبر های فیک برای کانال های تازه تاسیس بسیار کارآمد هستند، کانال های تازه تاسیس در هنگام تبلیغات در دریافت ممبر واقعی سروش بسیار با مشکل روبرو می شوند، ممبرهای واقعی برای جوین شدن به یک کانال به تعداد ممبرهای آن کانال توجه بسیار می کنند و در صورت پایین بودن اعضا اکثرا به کانال اضافه نمی شوند، راه حل این مشکل برای این کانال ها خرید ممبر گروه می باشد. توضیحات تکمیلی در زیر به شما عزیزان ارائه می گردد.

**!! تخفیف ویژه خرید ممبر گروه و آفلاین بمدت محدود!! + ۵۰ درصد هدیه **
این ممبر های فیک حدود ۵ تا ۱۰ درصد ریزش دارند که ریزش آن ها را نیز بصورت رایگان جبران می کنیم.

خرید ممبر گروه

اطمینان به ما برای خرید ممبر گروه :
وب سایت سئو فارسی زیر مجموعه شرکت سرای تجارت دیبا بوده که این شرکت دارای شماره ثبت رسمی آدرس ثبت شده می باشد و بیش از ۲ سال از فعالیت این شرکت در حوزه اینترنت و فناوری اطلاعات می گذرد.

وب سایت سئو فارسی بیش از ۱ سال فعالیت دارد، شما می توانید با وارد شدن به لینک زیر http://www.webconfs.com/web-tools/domain-age-tool عمر دامنه این وب سایت را بررسی کنید.

تمامی پرداخت های شما نیز فقط به شماره کارت مدیرعامل رسمی شرکت واریز می گردد. ( در صفحه روش های پرداخت آمده است )

خرید ممبر گروه کانال سروش
برای انجام سفارشات ممبر گروه فقط آی دی کانال کفایت می کند و احتیاجی به لینک جوین یا مدیریت ما در کانال نیست.
خرید ممبر گروه کانال سروش
معمولا برای ره اندازی کانال سروش لازم است تعدادی اعضای فیک به کانال اضافه کرد که در مراحل بعد که برای یک کانال تبلیغات انجام می شود ریزش کمتری را شاهد باشید.

اهمیت خرید ممبر گروه سروش
اکثر کاربرانی که عضو یک کانال می شوند به تعداد اعضای آن کانال اهمیت می دهند به همین منظور لازم است در ابتدای ایجاد یک کانال معمولا بین ۵ تا ۱۰ هزار ممبر گروه سروش خریداری شود.

خرید ممبر گروه ارزان
خرید ممبر گروه از ارزان ترین روش ها برای اضافه کردن ممبر به کانال می باشد. این ممبر ها فقط تعداد اعضای کانال شما را افزایش می دهند و به هیچ عنوان بازدید ندارند.

خرید ممبر گروه کانال سروش
تعرفه تصویر بالا فقط برای ممبر گروه کانال سروش می باشد و هزینه برای خرید ممبر گروه کانال سروش متفاوت می باشد.

برای انجام سفارش ممبر کانال فقط دادن آی دی کانال کفایت می کند، کانال را باید در حالت عمومی قرار دهید و آی دی را برای ما ارسال کنید. در ضمن احتیاج نیست که ما را مدیر کانال خود بکنید، فقط آی دی کانال از شما گرفته می شود و طی زمان ۱-۲ ساعت برای هر ۱ کا ممبر، تحویل داده می شود.

خرید ممبر گروه گروه سروش
هزینه خرید ممبر گروه گروه سروش برای هر ۱ کا ممبر 30 هزار تومان می باشد. برای انجام سفارش نیز فقط لینک گروه کفایت می کند.

خرید ممبر گروه سروش ارزان
ممبر های فیک معمولا هیچ ریزشی ندارند و اگر شما مشاهده می کنید که ممبرهایی که بعضی همکاران به شما ارائه می کنند بعنوان ممبر گروه و ریزش دارند بدلیل این است که این دسته از همکاران از نرم افزارهای ممبر گیر استفاده می کنند که معمولا استفاده کننده های این نرم افزارها خود صاحبان کانال ها هستند و این باعث ریزش بعد از ۲-۳ روز از سفارش شما می شود.

خرید ممبر گروه بدون ریزش
اکثر این اعضا از شماره های مجازی استفاده می کنند تا عضو کانال ها شوند به همین دلیل اکثر این اعضا ریزش ندارند. ریزش ممبرهایی که ما به مشتریان خود اضافه می کنیم کمتر از ۵ درصد هست یعنی در صورت خرید ۱۰۰۰ ممبر گروه ازما حداکثر پس از گذشت ۱ ماه ۵۰ نفر می باشد.

خرید ممبر گروه گروه
تعرفه خرید ممبر گروه گروه با کانال متفاوت است، این تعرفه برای خرید ۱۰۰۰ عضو فیک گروه ۲۵ هزار تومان می باشد.

۱۰۰ ممبر گروه رایگان
مشتریان عزیز با سفارش دادن ۱ کا ممبر گروه بعنوان هدیه ۱۰۰ ممبر گروه رایگان دریافت می کنند.

خرید ممبر گروه برای کانال سروش
معمولا کانال های تازه تاسیس مجبور به استفاده ممبر گروه برای راه اندازی کانال خود هستند، زیرا در هنگام تبلیغات یک کانال کاربران برای عضو شدن به یک کانال حتما تعداد اعضای آن کانال را در نظر می گیرند.

فروش ممبر گروه
فروش ممبر گروه بدون ریزش و تحویل در کمترین زمان ممکن. برای سفارش با ما در ارتباط باشید.

لطف می کنید برای ثبت سفارش به سروش خط ۰۹193292976 پیغام ارسال کنید.

خرید ممبر گروه سروش در کمترین زمان ممکن
سفارشات زیر ۵ کا در کمتر از ۱۲ ساعت تحویل داده می شود

سفارشات ممبر گروه هر ۱ کا یا ۱۰۰۰ ممبر تقریبا ۱-۲ ساعت زمان می برد، سفارش های کمتر از ۵ کا در همان روز سفارش انجام می شود و سفارشات بالای این مقدار حداکثر در ۲۴ ساعت انجام می شود.

سفارشات ممبرهای واقعی سروش معمولا زمان بیشتری می برد، زمان انجام سفارشات ممبر اد اجباری و ممبر با روش پاپ آپ نوتیفیکیشن حداقل زمان انجام سفارش ۱۲ ساعت و حداکثر آن ۳۶ ساعت می باشد.

در این نوع سفارشات بدلیل طولانی بودن صف سفارشات زمان بیشتری می برد تا نوبت به سفارش شما برسد به همین دلیل زمان تحویل دادن این سفارشات طولانی تر بوده.

برای سفارشات اد اجباری و پاپ آپ برای انجام سفارش باید لینک جوین را برای ما ارسال کنید، برای بدست آوردن لینک جوین کانال باید، کانال سروش مورد نظر را به حالت پرایوت یا خصوصی تغییر دهید ، پس از تغییر سروش یک لینک به شما میدهد که آن لینک جوین مورد نیاز ماست، پس از بدست آوردن لینک جوین، کانال را به حالت اولیه ( عمومی یا پابلیک ) برگردانید تا نام کانال شما را نگیرند.

برای آموزش بدست آوردن لینک جوین از کانال سروش می توانید همین متن را در گوگل جستجو کنید و آموزش تصویری آن را مشاهده کنید.

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “خرید ممبر گروه سروش”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تبلیغات