محصولات ما


خرید ممبر فیک گروه سروش

افزایش رایگان ممبر گروه سروش
افزایش رایگان ممبر گروه سروش
افزایش رایگان ممبر گروه سروش

خرید ممبر فیک گروه سروش

09193292976

09018012992

خرید ممبر فیک گروه سروش ؟

چرا خرید ممبر فیک گروه ؟ ممبر فیک های فیک برای کانال های تازه تاسیس بسیار کارآمد هستند، کانال های تازه تاسیس در هنگام تبلیغات در دریافت ممبر فیک فیک سروش بسیار با مشکل روبرو می شوند، ممبر فیکهای فیک برای جوین شدن به یک کانال به تعداد ممبر فیکهای آن کانال توجه بسیار می کنند و در صورت پایین بودن اعضا اکثرا به کانال اضافه نمی شوند، راه حل این مشکل برای این کانال ها خرید ممبر فیک گروه می باشد. توضیحات تکمیلی در زیر به شما عزیزان ارائه می گردد.

**!! تخفیف ویژه خرید ممبر فیک گروه و آفلاین بمدت محدود!! + ۵۰ درصد هدیه **
این ممبر فیک های فیک حدود ۵ تا ۱۰ درصد ریزش دارند که ریزش آن ها را نیز بصورت رایگان جبران می کنیم.

خرید ممبر فیک گروه

اطمینان به ما برای خرید ممبر فیک گروه :
وب سایت سئو فارسی زیر مجموعه شرکت سرای تجارت دیبا بوده که این شرکت دارای شماره ثبت رسمی آدرس ثبت شده می باشد و بیش از ۲ سال از فعالیت این شرکت در حوزه اینترنت و فناوری اطلاعات می گذرد.

وب سایت سئو فارسی بیش از ۱ سال فعالیت دارد، شما می توانید با وارد شدن به لینک زیر عمر دامنه این وب سایت را بررسی کنید.

تمامی پرداخت های شما نیز فقط به شماره کارت مدیرعامل رسمی شرکت واریز می گردد. ( در صفحه روش های پرداخت آمده است )

خرید ممبر فیک گروه کانال سروش
برای انجام سفارشات ممبر فیک گروه فقط آی دی کانال کفایت می کند و احتیاجی به لینک جوین یا مدیریت ما در کانال نیست.
خرید ممبر فیک گروه کانال سروش
معمولا برای ره اندازی کانال سروش لازم است تعدادی اعضای فیک به کانال اضافه کرد که در مراحل بعد که برای یک کانال تبلیغات انجام می شود ریزش کمتری را شاهد باشید.

اهمیت خرید ممبر فیک گروه سروش
اکثر کاربرانی که عضو یک کانال می شوند به تعداد اعضای آن کانال اهمیت می دهند به همین منظور لازم است در ابتدای ایجاد یک کانال معمولا بین ۵ تا ۱۰ هزار ممبر فیک گروه سروش خریداری شود.

خرید ممبر فیک گروه ارزان
خرید ممبر فیک گروه از ارزان ترین روش ها برای اضافه کردن ممبر فیک به کانال می باشد. این ممبر فیک ها فقط تعداد اعضای کانال شما را افزایش می دهند و به هیچ عنوان بازدید ندارند.

خرید ممبر فیک گروه کانال سروش
تعرفه تصویر بالا فقط برای ممبر فیک گروه کانال سروش می باشد و هزینه برای خرید ممبر فیک گروه کانال سروش متفاوت می باشد.

برای انجام سفارش ممبر فیک کانال فقط دادن آی دی کانال کفایت می کند، کانال را باید در حالت عمومی قرار دهید و آی دی را برای ما ارسال کنید. در ضمن احتیاج نیست که ما را مدیر کانال خود بکنید، فقط آی دی کانال از شما گرفته می شود و طی زمان ۱-۲ ساعت برای هر ۱ کا ممبر فیک، تحویل داده می شود.

خرید ممبر فیک گروه گروه سروش
هزینه خرید ممبر فیک گروه گروه سروش برای هر ۱ کا ممبر فیک 30 هزار تومان می باشد. برای انجام سفارش نیز فقط لینک گروه کفایت می کند.

خرید ممبر فیک گروه سروش ارزان
ممبر فیک های فیک معمولا هیچ ریزشی ندارند و اگر شما مشاهده می کنید که ممبر فیکهایی که بعضی همکاران به شما ارائه می کنند بعنوان ممبر فیک گروه و ریزش دارند بدلیل این است که این دسته از همکاران از نرم افزارهای ممبر فیک گیر استفاده می کنند که معمولا استفاده کننده های این نرم افزارها خود صاحبان کانال ها هستند و این باعث ریزش بعد از ۲-۳ روز از سفارش شما می شود.

خرید ممبر فیک گروه بدون ریزش
اکثر این اعضا از شماره های مجازی استفاده می کنند تا عضو کانال ها شوند به همین دلیل اکثر این اعضا ریزش ندارند. ریزش ممبر فیکهایی که ما به مشتریان خود اضافه می کنیم کمتر از ۵ درصد هست یعنی در صورت خرید ۱۰۰۰ ممبر فیک گروه ازما حداکثر پس از گذشت ۱ ماه ۵۰ نفر می باشد.

خرید ممبر فیک گروه گروه
تعرفه خرید ممبر فیک گروه گروه با کانال متفاوت است، این تعرفه برای خرید ۱۰۰۰ عضو فیک گروه ۲۵ هزار تومان می باشد.

۱۰۰ ممبر فیک گروه رایگان
مشتریان عزیز با سفارش دادن ۱ کا ممبر فیک گروه بعنوان هدیه ۱۰۰ ممبر فیک گروه رایگان دریافت می کنند.

خرید ممبر فیک گروه برای کانال سروش
معمولا کانال های تازه تاسیس مجبور به استفاده ممبر فیک گروه برای راه اندازی کانال خود هستند، زیرا در هنگام تبلیغات یک کانال کاربران برای عضو شدن به یک کانال حتما تعداد اعضای آن کانال را در نظر می گیرند.

فروش ممبر فیک گروه
فروش ممبر فیک گروه بدون ریزش و تحویل در کمترین زمان ممکن. برای سفارش با ما در ارتباط باشید.

لطف می کنید برای ثبت سفارش به سروش خط 09193292976 پیغام ارسال کنید.

خرید ممبر فیک گروه سروش در کمترین زمان ممکن
سفارشات زیر ۵ کا در کمتر از ۱۲ ساعت تحویل داده می شود

سفارشات ممبر فیک گروه هر ۱ کا یا ۱۰۰۰ ممبر فیک تقریبا ۱-۲ ساعت زمان می برد، سفارش های کمتر از ۵ کا در همان روز سفارش انجام می شود و سفارشات بالای این مقدار حداکثر در ۲۴ ساعت انجام می شود.

سفارشات ممبر فیکهای فیک سروش معمولا زمان بیشتری می برد، زمان انجام سفارشات ممبر فیک اد اجباری و ممبر فیک با روش پاپ آپ نوتیفیکیشن حداقل زمان انجام سفارش ۱۲ ساعت و حداکثر آن ۳۶ ساعت می باشد.

در این نوع سفارشات بدلیل طولانی بودن صف سفارشات زمان بیشتری می برد تا نوبت به سفارش شما برسد به همین دلیل زمان تحویل دادن این سفارشات طولانی تر بوده.

برای سفارشات اد اجباری و پاپ آپ برای انجام سفارش باید لینک جوین را برای ما ارسال کنید، برای بدست آوردن لینک جوین کانال باید، کانال سروش مورد نظر را به حالت پرایوت یا خصوصی تغییر دهید ، پس از تغییر سروش یک لینک به شما میدهد که آن لینک جوین مورد نیاز ماست، پس از بدست آوردن لینک جوین، کانال را به حالت اولیه ( عمومی یا پابلیک ) برگردانید تا نام کانال شما را نگیرند.

برای آموزش بدست آوردن لینک جوین از کانال سروش می توانید همین متن را در گوگل جستجو کنید و آموزش تصویری آن را مشاهده کنید.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “خرید ممبر فیک گروه سروش”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تبلیغات